פרסום ברשת ב' 95FM

כאן רשת ב' היא תחנת רדיו ארצית מובילה עם נתוני האזנה גבוהים וקהל מאזינים איכותי המשדרת שידורי ספורט, אקטואליה וחדשות.

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברשת ב

כאן רשת ב היא תחנה ארצית המשדרת בתדר 95FM, זוהי אחת התחנות המובילות בארץ (גלגלצ, רדיו רשת ג), עם קריינים מהשורה הראשונה כמו ירון לונדון וגיא זהר והרשימה עוד ארוכה ומרשימה. רשת ב' מתמקדת בתוכניות אקטואליה, חדשות ושידורי ספורט, קהל המאזינים של התחנה מאופיין בחתך גיליאים של 35+ ונחשב לקהל רציני ומיושב. ניתן להאזין לתחנה הן ברדיו והן באינטרנט במחשב או בטלפון הנייד הודות לכך החשיפה של התחנה רק עולה ועולה משנה לשנה.

אפשרויות הפרסום ברשת ב

פרסום ברשת ב מאפשר גישה לקהל מאזינים ממוקד לפי תוכניות ותשדירים ותורם רבות למיתוג העסק כיוון שנחשב למדיום יוקרתי ומוביל. ברשת ב אפשר לפרסם תשדירי פרסום באורך מקסימלי של 30 שניות, תשדירי חסות, גינגלים ותוכן שיווקי המשתלב בתוכנית עצמה. ניתן ליצור חבילת פרסום מותאמת אישית מבחינת קהל יעד, תקציב, אורך תשדיר ומטרת הפרסום וליצור פריסת מדיה אסטרטגית שתפיק את המקסימום מפרסום ברשת ב.

למה כדאי לפרסם ברשת ב?

לרשת ב יתרונות רבים ההופכים את התחנה לקרקע פוריה עבור מפרסמים.

יתרונות הפרסום ברשת ב:

  • חשיפה: רשת ב היא תחנת רדיו ארצית עם קהל מאזינים אוהד מכל הארץ, החשיפה גבוהה במיוחד בתוכניות מסוימות כמו שידורי ספורט ותוכניות הבוקר.
  • קהל מאזינים אדוק וקבוע המאזין לתחנה באופן יומיומי וברוב המקרים כמה פעמים פעמים ביום וכך נחשף למסרים חוזרים במהלך היום.
  • המדיום הוא המסר – רשת ב היא תחנה יוקרתית ומוערכת, מי שמפרסם הוא רציני.
  • פרסום ממוקד – בזכות מגוון התוכניות בתחנה אפשר לפרסם באופן ממוקד ולהגיע לקהל יעד ספציפי באופן שוטף.
  • התחנה משדרת 24 שעות
  • תוכן שיווקי – אפשר לפרסם תוכן שיווקי בתשדירים כך שבמקום לשמוע פרסומת בין תוכניות, הקריין ממש ממליץ על העסק שלך במהלך התוכנית. המלצה כזו מייצרת תחושת ביטחון גבוהה ומשכנעת הרבה יותר את המאזינים כיוון שמישהו שהם סומכים עליו ומאזינים לו באדיקות ממליץ והם יודעים שהוא לא ימליץ סתם.
  • תשומת לב גבוהה – לפרסום ברדיו אין פן ויזואלי והוא תופס את הקהל ברגעים של נסיעה או עמידה בפקקים, משמע בדיוק בזמן שהם פנויים לשמוע את הפרסום שלך. ואז בלי לשים לב בכלל, לאחר ששומעים את התשדיר מספר פעמים ביום הם כבר יודעים במה מדובר.

אודות רשת ב

רשת ב שייכת לתאגיד השידור הישראלי – כאן, ניתן להאזין לשידוי התחנה 24/7 בתדר 95FM ובאינטרנט. בתחילת דרכה ועד היום התחנה מתפארת בצוות קריינים מהטובים ביותר, ביניהם: חיים יבין, גיא זהר, ירון לונדון, גדי ליבנה, קובי אוז, גאולה אבן, ערן זינגר ועוד. לאחר שנפתחה רשת ג רשת ב עשתה שינוי והחלה להתמקד בעיקר בשידוי אקטואליה וספורט, התחנה משדרת גם מהודרת חדשות מדי יום ומגיעה בעיקר לקהל מבוגר מיושב בדעתו מחתך גילאים 35+ ובחתך סוציו אקונומי בינוני ומעלה.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית