פרסום ברדיו תל אביב 102FM

רדיו תל אביב הינה תחנת הרדיו של תושבי המרכז המשדרת כל היום מוזיקה טובה ותוכן איכותי

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו תל אביב

רדיו תל אביב משדר באזור המרכז פונה בעיקר למגוון רחב של קהלים העובדים, גרים, מבלים ועוברים באזור, לכן הפרסום ברדיו תל אביב הוא מגוון מאוד ומאפשר פרסום ממוקד של מגוון חברות ועסקים מכל הסוגים. פרסום בתחנה זו מניע לפעולה מגוון רחב של קהלים המאזינים לסגנונות מוזיקה שונים ונחשבים לקהל קבוע המאזין לתחנה מדי יום, לכן הרפיטציה חשובה מאוד בפרסום ברדיו תל אביב. כחלק מקמפיין הפרסום ברדיו תל אביב, ניתן לשלב תוכן שיווקי, תשדירי פרסומת או חסויות במהלך תכניות האירוח, המוזיקה והבידור המובילות. רדיו תל אביב משדר בסינדיקציה עם כמה תחנות אזוריות ברחבי הארץ ויחד הן מייצרות לוח שידורים מגוון הזהה ברובו ברחבי הארץ, כך ניתן לפרסם ברצועות השידור המובילות בישראל.

אפשרויות הפרסום ברדיו תל אביב

אפשרויות הפרסום ברדיו תל אביב הן מגוונות מאוד וניתן להרכיב חבילות פרסום המשלבות את כמה אפשרויות שונות יחד, בהתאם לצרכי הלקוח ולאפשרויותיו. האפשרות הראשונה היא שילוב פרסומת בהפסקת הפרסומות המרוכזת שבמהלך התוכניות או לפני ואחרי החדשות, בכל שעה עגולה. היתרון בפרסום בהפסקת הפרסומות הוא האפשרות לתשדיר ארוך יותר מאשר בשאר האופציות. יתרון נוסף בפרסום ברדיו, מאחר ואין בו צד ויזואלי – קל לתפוס את תשומת ליבו של המאזין, רצוי שהתשדיר יהיה מספיק ארוך כדי להספיק גם לשבות את תשומת לב המאזין וגם להעביר מסר אמיתי ואיכותי. פרסומת המשולבת בהפסקת הפרסומות, עונה על דרישה זו.

אפשרות שנייה לפרסום ברדיו תל אביב, היא פרסום חסויות לפני ואחרי תכנית, משדר תחזית או יציאה לחדשות פעם בשעה. היתרון בפרסום חסות הוא הסמיכות שבה היא מושמעת לתכנים שלפניה או אחריה. בהנחה שישנם מאזינים שאינם רוצים לשמוע פרסומות, אין באפשרותם לנתק את החסות מהתוכן שקודם לה, מאחר והן צמודות. מי שרוצה לשמוע תחזית, לא יחליף תחנה רק משום שמשודרת חסות. האפשרות השלישית לפרסום ברדיו תל אביב 102FM היא שילוב של תוכן שיווקי בתוך שידורי התחנה, בתכניות השונות. בצורה כזו, בדומה לחסויות, התוכן השיווקי הינו בלתי נפרד מתוכן התכנית. היתרון בשילוב תוכן שיווקי הוא שהתוכן מגיע בצורה נגישה יותר לצרכן, ששומע את הדברים מפי שדרן הרדיו האהוב עליו ולא בידי קריין לא מוכר שמנסה למכור לו משהו.

יתרונות הפרסום ברדיו תל אביב

מאחר ותחנת הרדיו 102FM היא תחנה אזורית שמשדרת באזור תל אביב ועבור תושבי תל אביב והסביבה, הקהל הוא קהל מקומי ברובו ולכן בעל מכנה משותף, ולו מבחינה גיאוגרפית, אך לא רק. נתון זה מאפשר למפרסם להגיע לפלח גדול מתוך קהל לקוחותיו. בנוסף לכך, מאחר והתחנה משדרת תכנים מעבר למוסיקה, היא מושכת אליה, שלא במקרה, קהל רב של מאזינים קבועים, דבר שרק מדגיש את גודל אוכלוסיית המאזינים. יתרון נוסף הוא עצם שידורי הרדיו 24 שעות ביממה. בצורה כזו, מתבצע פילוח נוסף, כאשר בשעות היום מאזין רוב קהל המאזינים, ובלילה, נשאר לשמוע קהל צעיר יחסית שער בשעות הלילה הקטנות, אם בגלל בילוי ואם בגלל עבודה. בצורה כזו, קל למפרסם לפרסם ברדיו תל אביב 102FM, מבחינה תקציבית.

אודות התחנה

רדיו תל אביב 102FM הוא תחנה אזורית המשדרת לאזור תל אביב והסביבה. התחנה החלה את שידורי לפני כעשרים שנה ומאז ועד היום משדרת בעיקר מוסיקה לועזית, אך גם מוסיקה ישראלית. בנוסף למוסיקה, התחנה משדרת גם תכניות רדיו שונות. עיקר שידוריה של התחנה פונות לקהל צעיר, מקומי, אוהב מוסיקה עכשווית ותכנים מגוונים. ניתן להאזין לתחנה גם באפליקצייה ובאתר האינטרנט, כך שגם בעידן המודרני בו הכל קורה בסמארטפון אפשר להאזין לרדיו מכל מקום  גם אם אתה לא בטווח ההגעה של התדר. באתר ובאפליקצייה אפשר גם להאזין לתכנים לאחר ששודרו, כך שאם פרסמתם תוכן שיווקי – משמע קריין שממליץ ומדבר על העסק שלכם במהלך התוכנית קחו בחשבון כי טוחח ההגעה של פרסום כזה הוא רחב מאוד ונשאר לאורך זמן.

קהל היעד

רדיו תל אביב מכוון את שידוריו לקהל מאזינים מגיל 18 ומעלה מתל אביב והסביבה. המאזינים מאופיינים בחתך סוציו אקונומי ממוצע וכחובבי מוסיקה עכשווית, בעיקר באנגלית, אך גם להיטים בעברית. אחד היתרונות הבולטים ברדיו תל אביב הוא התוכניות השונות והמגוונות בתחנה. כל תוכנית מכוונת לקהל יעד משלה וכך צברה את קהל המאזינים המגוון והנאמן לה, כך שכל אחד יכול למצוא את עצמו מאזין לתחנה ונהנה לשמוע את מה שמדבר אליו. בפרסום ברדיו תל אביב, גיוון זה מאפשר פילוח קהל לפי תחומי עניין ופרסום ממוקד לקהל יעד ספציפי. אם רוצים לדוגמא לפרסם לקהל הייטיקיסטים המתעניין בטכנולגיה כדאי לפרסם בזמן שידור התוכנית "סטרט מי אפ" שזה פודקאסט טכנולוגי, לעומת זאת אם רוצים להגיע לאימהות ואבות כדי לפרסם בזמן שידור התוכנית "בית ספר להורים" – פודקאסט הורות.

 

תוכניות ושדרנים מובילים ברדיו תל אביב

באופן כללי, התכניות המשודרות ברדיו 102FM הן תכניות המשלבות מוסיקה ותכנים מהאולפן. בעבר התכנית המזוהה אולי ביותר של רדיו תל אביב הייתה תכנית הבוקר של סלוצקי ודומינגז, שמשכו אליהם עשרות אלפי מאזינים בכל יום בצורה עקבית. היום התחנה משדרת עשרות תוכניות שונות מדי יום, החל מפליסופיה ואומנות עד טכנולוגיה ונדל"ן. רדיו תל אביב מתפאר בצוות שדרנים מהשורה הראשונה של עולם הבידור הישראלי. בינהם נמצא את גידי גוב עם תוכנית קבועה, תוכנית הספורט של ברקוביץ' ואופירה אסייג שזוכה לאחוז מאזינים לא מבוטל, תוכנית הבוקר עם גורי אלפי וגלית חוגי, צביקה הדר, מנחם הורוביץ, ארז טל, טייכר וזרחוביץ' והרשימה עוד ארוכה. הודות לתכנים המגוונים ולצוות הכשרוני רדיו תל אביב שבה את לב הקהל המקומי.

עוד תחנות רדיו באיזור המרכז: רדיו רדיוס, רדיו ללא הפסקה.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית