פרסום ברדיו צפון 104 FM

רדיו צפון ללא הפסקה הינה תחנת הרדיו של תושבי הצפון המשדרת כל היום מגוון של תוכניות ומוזיקה טובה.

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו צפון

תחנת הרדיו המשדרת הצפון ופונה בעיקר לקהל אזורי החי ועובד באזורים אלו. פרסום בתחנה זו מניע לפעולה מגוון רחב של קהלים המאזינים לסגנונות מוזיקה שונים ונחשבים לקהל קבוע המאזין לתחנת מדי יום. כתחנה המשתתפת בסינדיקציה בשידור רצועות מובילות מתחנות אזוריות אחרות, נחשבת תחנת רדיו צפון לאחת מתחנות השידור המואזנות בישראל. לכן, נוכל לפרסם בתחנת הרדיו לקהל הצפוני בתוך רצועות השידור המובילות בישראל. בין אפשרויות הפרסום שלנו נוכל למצוא תשדירי פרסומת באורכים שונים, חסויות לפני/ במהלך / בסיום תכנית מסוימת ותוכן שיווקי בשיתוף המנחים או במהלך רצועה מסוימת.

אפשרויות הפרסום ברדיו צפון

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו צפון הן מגוונות וכוללות שלו שאופציות. אופציה אחת היא שידור תשדיר פרסומת במהלך הפסקות הפרסומות שמפעם לפעם משודרות מהלך התכניות שבתחנה. תחנות רבות, ובעיקר אזוריות, מתפרנסות מפרסומות והן אלה שמאפשרות לתחנה להמשיך ולפעול. כך גם בתחנת רדיו צפון, במהלך התכניות השונות ישנן הפסקות פרסומות. במהלך ההפסקה משודרות פרסומות באורך של עד 30 שניות. היתרון בפרסום פרסומת ברדיו צפון הוא שיש אפשרות להאריך במילים בזמן פרסומת. מאחר ובשידורי רדיו ניתן להשתמש אך ורק בשמע, כל שניה חשובה מאחר וניתן להסביר בצורה מובנת וטובה יותר למאזינים על איכות וטיב המוצר. אופציה נוספת לפרסום ברדיו צפון הוא תשדירי חסות. לפני כל תכנית ולפני כל תחזית מזג אויר שמשודרת בכל שעה עגולה, במהלך מבזק החדשות, משודרות חסויות. היתרון הגדול של חסויות הוא היותן חלק בלתי נפרד מהתוכן שלפניהן ואחריהן. כלומר, מאזין שרוצה לשמוע חדשות או את התכנית שמשודרת באותו זמן נתון, לא באמת יכול לבצע את ההפרדה ביניהם לבין החסות מאחר והם צמודים. אז מצד אחד יש גם האזנה בטוחה של כל מאזין שמעוניין לשמוע את תכני התחנה ומצד שני, מדובר בתוכן קצרצר, מאוד מתומצת אשר יכול להעביר את המסר, מבלי שהמאזין צריך להתעמק בו. אופציה שלישית היא שילוב התוכן השיווקי לתכנים המשודרים בתחנת רדיו צפון. הרעיון הוא לשלב מסרים פרסומיים בתוך השידור הרגיל, אם זה תוך כדי משחק חברה רדיופוני או בתוך תחרות שעורכים בתחנה שסובבת סביב ערכי המוצר, אותם המפרסם מעוניין להעביר למאזינים. היתרון הוא ברור. כאן מדובר בתוכן שמשולב ביחד עם התוכן השוטף של התחנה. לא מדובר בחסות של כמה שניות לפני או אחרי התכנים של התחנה אלא שילוב של זה עם זה ולכן לא ניתן להתעלם מהמסרים כלל וכלל.

יתרונות הפרסום ברדיו צפון

היתרון הראשון בפרסום ברדיו צפון הוא שמדובר בקהל יעד מפולח ומוגדר מראש על ידי פילוח גיאוגרפי. קהל המאזינים של התחנה הם ברובם הגדול תושבי הצפון ולכן עסקים רבים, בעיקר קטנים ובינוניים, מעדיפים – ובצדק – לפרסם בתחנת רדיו שתוכל להגיע לפלח השוק שלהם. בנוסף לזה, ישנו יתרון נוסף והוא עלות הפרסום בתחנה רדיו צפון. העלות איננה גבוהה בניגוד לתחנות ארציות כך שבמחיר נמוך יחסית אפשר להגיע בדיוק לקהל היעד. אין צורך להוציא כספים מיותרים ולהגיע לקהל שאיננו נמנה עם קהל היעד של המפרסם. מעבר לזה, תחנת רדיו צפון נהנית מהילתה של תחנת רדיו ללא הפסקה ומשדרת בסינדיקציה מתחנה זו במשך עשר שעות ביום, מ10-20.

אודות התחנה

רדיו צפון משודר בתדר 104.5, מגיע למאזינים ממטולה ועד חדרה ואולפניה של התחנה נמצאים במעלות תרשיחא. רדיו צפון משדר בסינדיקציה את רוב התוכן המשודר ברדיו ללא הפסקה אשר משודר באזור המרכז, מרבית מהתכנים בתחנה הם תוכניות ממל ואירוח.

תחנות הרדיו באיזור הצפון: רדיו חיפה, רדיו חם אש.

קהל היעד

עם קהל היעד של תחנת רדיו צפון נמנים תושבי הצפון – ממטולה ועד חדרה, ברמת הגולן ובאצבע הגליל. מדובר בקהל מגוון מבחינת טווח גילאים, שנע מ18 ועד 60 ואף למעלה מזה. בתחנת רדיו צפון משודרים מבזקי חדשות מקומיות מידי חצי שעה החל מהשעה 10:00 ועד 17:00.

תכניות ושדרנים מובילים

כאמור, תחנת רדיו צפון משדרת בסינדיקציה מתחנת רדיו ללא הפסקה ומשדרת תכניות כמו זהבי עצבני עם נתן זהבי, דידי לוקאלי עם דידי הררי וספורט עם מאיר איינשטיין, רון קופמן ומשה פרימו.
מעבר לשידורי רדיו ללא הפסקה, ישנם שידורים ייחודיים של תחנת רדיו צפון כמו למשל תכנית הבוקר שלהם "קפאין" עם נועם אמיר בין 6-7, התכנית "המקומון" עם נועם אמיר בין 9-10 ועוד.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית