פרסום ברדיו 103 ללא הפסקה

רדיו ללא הפסקה הינה אחת התחנות החזקות ביותר לפרסום באזור השרון והמרכז, ללא הפסקה זוכה לפרסום אפקטיבי ויעיל

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו 103

תחנת הרדיו המשדרת באזור המרכז ונחשבת לאחת המובילות באזור על אף התחרות הרבה באזור. פרסום ברדיו ללא הפסקה פונה לקהל מגוון מאוד בטווח גילאי 18-60 ולכן ניתן לפרסם מותגים ומוצרים רבים מכל סוג ולהגיע לתוצאות מקסימליות. בין אפשרויות הפרסום ברדיו ללא הפסקה ניתן למצוא חסויות במהלך רצועות השידור, תוכן שיווקי בשיתוף המנחים וכמובן תשדירי פרסומת קלאסיים באורכים שונים. כמו תחנות שידור אזוריות מובילות אחרות בישראל, גם רדיו ללא הפסקה הוא חלק מקבוצה המשדרת תכנים זהים ברצועות שידור מובילות ומגישות למאזינים את תכניות הרדיו המואזנות והטובות בישראל.

אפשרויות הפרסום ברדיו 103

אפשרויות הפרסום בתחנת הרדיו ללא הפסקה הן מגוונות כאשר היתרון הגדול הוא שלכל תכנית יש קהל יעד מאופיין, בעל מכנה משותף. אפשרות אחת לפרסום היא באמצעות תשדירי פרסומות בהפסקת הפרסומות המרוכזת כמה פעמים בשעה ולפני ואחרי מבזקי החדשות, מידי כל שעה עגולה. בצורה כזו, ניתן להפיק תשדיר פרסומת שיארך עד 30 שניות, זמן רב יחסית, המאפשר להאריך במילים והסברים, דבר חשוב כאשר מדובר במדיה בה ניתן להעביר מסרים רק על ידי מילים ולא על ידי ויז'ואל או הערות הכתובות בצדדים – כמו בטלוויזיה או בעיתון. אפשרות נוספת לפרסום ברדיו ללא הפסקה היא באמצעות חסויות, שמשודרות לפני ואחרי כל תכנית ולפני התחזית שבחדשות בכל שעה עגולה. היתרון בחסויות הוא שהן צמודות עד כדי חלק בלתי נפרד משאר התכנים שמשודרים. מאזין שמאזין לתכנית מסוימת או שומע חדשות, ומגיעה חסות לפני או אחרי התכנים להם הוא מאזין, לא מסוגל לבצע הפרדה בין הדברים ולכן ימשיך ויאזין גם לחסות, בין אם באופן מודע ובין אם לאו. אפשרות שלישית לפרסום היא שילוב של תוכן שיווקי בתכניות השונות. דווקא בתחנה זו יש הרבה תכניות בהן השדרן או חלק חשוב ומרכזי בתכנית ולא רק כזה המשדר מוסיקה, ולכן יהיה קל למפרסם לשלב תכנים, בצורה שתראה טבעית ולא מאולצת, ובכך לחשוף את המאזינים למוצר או לשירות המפורסם, בצורה בלתי נפרדת מהתוכן המשודר בתכנית.

יתרונות הפרסום ברדיו 103

יתרונות הפרסום בתחנת האזורית רדיו ללא הפסקה, הם רבים. תחילה, לכל תכנית יש את הנושא שלה ואת התחום שלה, ולכן גם מקבצת אליה קהל מאזינים מסוים, בעל קווים מאפיינים דומים. מכיוון שכך, למפרסם פשוט יותר להחליט באיזה מהתכניות כדי לו יותר לפרסם כדי להגיע לקהל היעד שלו. יתרון נוסף, הוא שפרסום בתחנת הרדיו ללא הפסקה, ומאחר והיא תחנה אזורית, עלות הפרסום בה היא נמוכה בהשוואה לאחרות. בצורה כזו, ניתן להגיע לקהל מאזינים רחב, אך ללא צורך בהוצאות גבוהות מידי, כך שגם עסקים בינוניים יכולים לפרסם בתחנה בעלת אחוזי האזנה גבוהים ולהגיע לקהל מאזינים רחב ביותר. עוד יתרון בפרסום בתחנת רדיו ללא הפסקה הוא שניתן להקליט את הג'ינגל בקולם של שדרני התחנה המובילים ובכך להעניק יוקרה לשירות או המוצר המפורסם.

אודות התחנה

תחנת רדיו ללא הפסקה הינה תחנה אזורית המשדרת על תדר 103FM באזור גוש דן והסביבה. התחנה מאופיינת בעיקר בתוכן שמשלב הומור, חדשות, סאטירה, אקטואליה, ייעוץ, ספורט וכו', בשילוב קטעי מוסיקה מעטים יחסית לשאר תחנות הרדיו האחרות. מכיוון שהתחנה משדרת מגוון תכניות, בנושאים שונים, היא מצליחה למשוך קהל מאזינים רחב ומגוון, הנחלק בין התכניות. מבחינת המפרסם, קל לבצע את פילוח קהל היעד, כי לכל תכנית, קהל המאזינים הוא ברור מאוד.

תחנות רדיו איזוריות: רדיו אקו 99, רדיו רדיוס.

קהל היעד

קהל הלקוחות של התחנה האזורית רדיו ללא הפסקה מורכב ברובו ממאזינים בטווח הגילאים בין 18-60. על פי סקרים שנערכו, מעמדם הסוציו אקונומי של מאזיני התחנה הינו בינוני עד גבוה, נתון התורם למפרסמים לחשוף את המאזינים למוצריהם. בנוסף לכך, הקהל הרחב המאזין לתחנת רדיו ללא הפסקה נחלק לפי תחומי ענייניו ועיסוקיו בין התכניות השונות. נתון זה מקל על המפרסם לקבל את ההחלטה מתי לשדר את תשדיר הפרסומות שלו, בכדי להפוך את הפרסומת ליעילה ואפקטיבית יותר.

תכניות ושדרנים מובילים

בין רשימת מגישי הרדיו של תחנת רדיו ללא הספקה נוכחים ידוענים, בעלי שם ומוערכים. תכנית הרדיו מהמפורסמות של תחנת רדיו ללא הפסקה היא תכנית הבוקר שי ודרור המוגשת על ידי שי גולדשטיין ודרור רפאל. התכנית משודרת כל יום בין 7:00 ל9:00. בשעה 12:00 בצהריים משודרת עוד אחת מתכניות הרדיו המפורסמות בכל הזמנים בהנחיית נתן זהבי "זהבי עצבני". בכל יום מעלה זהבי מאזינים ומדבר איתם על הנושא עליו הם רוצים לדבר. התכנית מושכת קהל מאזינים רחב מאוד והיא ידועה בתור תכנית פרובוקטיבית מאחר וזהבי מרבה להשתמש בבוטות ולעיתים התחנה אף נקנסת בעקבות דבריו. כל זה לא מפריע לתכנית להיות פופולארית במיוחד. בין השעות 14:00-16:00 משודרת תכניתו של דידי הררי "דידי לוקאלי" ובה הוא מארח בדרנים ומדבר איתם על ענייני היום בצורה הומוריסטית. במהלך התכנית ישנן תחרויות נושאות פרסים והתכנית כוללת גם מוסיקה מידי פעם. בשעה 16:00 משודרת למשך שעה תכניתה של ורדה רזיאל ז'קונט העוסקת ביחסים וזוגיות. במהלך התכנית עולים מאזינים בכדי לשאול ולהתייעץ.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית