פרסום ברדיו לב המדינה 91

התחנה האזורית הים תיכונית של תושבי המרכז והשרון, לב המדינה זוכה לחשיפה רחבה ומשדרת תוכן עשיר ומגוון

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו לב המדינה

תחנת הרדיו המשדרת באזור השרון והמרכז וחלק מרצועות השידור שלה משודרות בתחנות רדיו אזוריות נוספות כחלק מסינדיקציית שידורים של רצועות מובילות. תחנת רדיו לב המדינה פונה בעיקר לקהל המאזין למוזיקה ים תיכונית ומגוון רצועות השידור שלה שמות דגש על זמר זה. פרסום בתחנה זו מניע לפעולה מגוון אוכלוסייה גדולה במיוחד המאזינה לסגנון מוזיקה זה. לכן, בפרסום בתחנת רדיו לב המדינה חשובה מאוד הרפיטציה. כחלק מקמפיין הפרסום ברדיו לב המדינה, ניתן לשלב תוכן שיווקי, תשדירי פרסומת או חסויות במהלך תכניות האירוח, המוזיקה והבידור.

אפשרויות הפרסום בלב המדינה

אפשרויות הפרסום בתחנה הן מגוונות וכוללות שלוש אופציות. אופציה אחת, והנפוצה והידועה ביותר, היא תשדיר פרסומת במהלך הפסקת בפרסומות. אופציה זו מאפשרת שידור של תשדיר באורך כ30 שניות, בו ניתן לפרט על המוצר או השירות המוצע. יש לזכור שרדיו הוא פלטפורמה בו יש אפשרות להשתמש רק בחוש השמיעה ולכן עיתים צריך קצת יותר מכמה שניות בודדות על מנת להעביר את המסר. אופציה נוספת לפרסום היא תשדירי חסות בין תכנית לתכנית ולפני התחזית שבכל מבזק חדשות שבכל שעה עגולה. היתרון בכך הוא שהחסות היא כמעט חלק בלתי נפרד מהתוכן המשודר ולכן המאזין כמעט במאת האחוזים יאזין לחסות כי אין לו אפשרות להפריד בינה לבין התוכן. מעבר לכך, החסות היא תשדיר באורך של כ6 שניות ולכן היא מדויקת וממצה בדיוק את מה שצריך לומר ולהעביר למאזין. גם אם תהיה למאזין כוונה להעביר תחנה, עד שיעביר, ישמע את החסות מאחר והיא מאוד מהירה, כאמור רק 6 שניות. אופציה שלישית לפרסום ברדיו לב המדינה היא באמצעות שילוב תוכן שיווקי במהלך התכניות המשודרות, בין אם הן תכניות מלל או תכניות מוסיקה. היתרון בתוכן שיווקי הוא ברור. תוך כדי השידור הרציף, השדרנים משלבים את התוכן המבוקש הקשר למסרים שאותם מבקש המפרסם להעביר. בצורה כזו, התוכן הוא בלתי נפרד לחלוטין משאר שידורי הרדיו ולכן הלקוח בוודאות יאזין לו, בין אם ברצון או בין אם מכורח האזנה לשאר התכנית.

היתרונות הפרסום בלב המדינה

ישנם מספר יתרונות בפרסום בתחנה האזורית רדיו לב המדינה. יתרון חשוב ראשון הוא העלות מול התועלת. העלות של פרסום בתחנה זו היא נמוכה יותר מתחנות אזוריות. יתרון זה, מתווסף ליתרון הקהל הממוקד והמפולח. עבור בעלי עסקים מסוימים, יהיה רלוונטי פחות לפרסם עבור כל מאזיני המדינה ולכן אין טעם בפרסום שכזה, שמן הסתם גם עולה יותר. בהרבה מקרים עדיף למקד את הפרסום עבור קהל ספציפי מאשר לפזר אותו לכל עבר בתקווה שאכן יגיע לאן שהמפרסם התכוון.

אודות התחנה

תחנת רדיו לב המדינה היא תחנה אזורית אשר הוקמה בשנת 1997. התחנה מזוהה עם הזמר הים תיכוני ומגישיה הם בעיקר זמרים מהז'אנר או הקרובים אליו. כמו כן, המאזינים הם חובבי המוסיקה הים תיכונית, בטווח הגילאים 16-45 ובני המעמד הנמוך ומעלה. התחנה ממוקמת בראשון לציון ומשדרת עבור אזור המרכז, השפלה והסביבה.

תחנות רדיו באיזור המרכז: רדיו 99, רדיו רדיוס.

קהל היעד

קהל היעד של התחנה הוא קהל מאזור המרכז והשפלה, בטווח הגילאים 18-60 ומעלה, כאשר המאפיין הבולט ביותר הוא שמדובר בקהל שהז'אנר המוסיקלי שהוא מעדיף הוא הז'אנר הים תיכוני. מאחר ולתחנת הרדיו לב המדינה מאזין קהל רחב מכל אזור מהרכז והשפלה, ישנו מגוון רחב של מאפיינים, ולכן מצד אחד, מדובר באזור מפולח גיאוגרפית ובעזרת העדפה מוסיקלית, אך מכל שאר הבחינות, ניתן להגיע לקהל מגוון.

תכניות ושדרנים מובילים

את הבוקר פותחים אלירז שדה ומאיה בצלאל בתכנית הבוקר שלהם "מעירים את המדינה" משעה 8:00 ועד 10:00. בתכנית מתדיינים אלירז ומאיה על נושאי היום ועוסקים באקטואליה, ענייני סדר היום, כלכלה ובידור. לאחר מכן, עד השעה 12:00 משדר ניר סייג את התכנית "אהבה בשניים" אשר מקריא מסרים או ד"שים ממאזינים המקדישים שירים ליקיריהם ואהוביהם.

מבין השדרנים הרבים בתחנה המוכר ביותר כנראה הוא אליקו, המשדר את תכניתו "ערב ים תיכוני" ובה הוא משדר את הלהיטים הגדולים ביותר של הזמר הים תיכוני, וכולל גם פינות מצחיקות ומארח אורחים – זמרים מהטובים והמצליחים במוסיקה הים תיכונית.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית