פרסום ברדיו ירושלים

רדיו ירושלים , הרדיו שמגיע לכל תושבי ירושלים ונחשב לפלטפורמה אפקטיבית ויעילה לפרסום

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו ירושלים

רדיו ירושלים הינה התחנה האזורית של ירושלים והסביבה המשדרת בתדר 101fm בירושלים ובתדר 89. 5fm בבית שמש והרי ירושלים. מתכונת השידור הראשונית שידרה בין היתר תכניות אקטואליה, ספורט, בידור ועוד. ברדיו ירושלים ישנו מגוון רחב של אפשרויות פרסום ופרסום בתחנה מניב תוצאות טובות עבור המפרסמים.

אפשרויות הפרסום ברדיו ירושלים

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו ירושלים הינן מגוונות, גמישות ומשתנות. כמו בכל תחנה אזורית ישנה האפשרות לפרסם חסויות ברצועות ותכניות ספציפיות על פי בחירת הלקוח. בחסות המסר הוא ברור ותדמיתי ויכול לקדם מוצר מסוים. היתרון בפרסום חסות הוא שהיא מגיעה מיד בתחילת / סיום תכנית או ברייק פרסומות. בנוסף ישנה האפשרות לפרסם תשדירי פרסומת רגילים באורכים משתנים עד ל-30 שניות לתשדיר. בקמפיין מן הסוג הזה המטרה היא ברוב המקרים למכור מספר מוצרים או לקדם אירוע מסוים. אפשרות נוספת היא תוכן שיווקי המפורסם בתוך תכניות מסויימות כאשר השדרנים המובילים של התחנה מקדמים את המוצר או המותג המפורסם ובעצם יוצרים זהות ישירה למאזינים עקב האהדה אליהם.

יתרונות הפרסום ברדיו ירושלים

פרסום ברדיו ירושלים נחשב לאפקטיבי במיוחד שכן הקהל הירושלמי מזוהה מאוד עם תכני השידור בתחנה והאזנה לרדיו נחשבת  לחלק משמעותי מסדר יומם והוא משפיע רבות על החלטות הצרכנות שלהם. יתרון נוסף הוא מגזרים ומגדרים רבים המאזינים לתחנת הרדיו כמו: יהודים, ערבים, חרדים, דתיים, חילוניים ועוד. לכן למפרסם הפוטנציאלי ישנה האפשרות לפלח את מסריו למגוון רחב של קהלי יעד ולהגיע לתוצאות אולטימטיביות.

אודות התחנה

רדיו ירושלים הינה תחנת רדיו האזורית של ירושלים המשדרת במתכונתה החדשה החל משנת 2009 באזורים ירושלים, בית שמש והסביבה. התחנה נחשבת לאחת מתחנות הרדיו האזוריות המשפיעות ביותר בקרב קהל המאזינים שלה. אולפני התחנה ממוקמים ב"בית מרים" בשכונת תלפיות. התחנה משדרת מדי שעה מבזק חדשות שבסיסו הוא מאתר YNET. בנוסף לתחנה שידורי ספורט, אקטואליה, בידור ומוזיקה. התחנה נסגרה בשנת 2009 וחזרה לשידור לאחר מספר חודשים לאחר שקבוצת רדיו הבירה בראשות איש העסקים ג'קי בן זקן זכתה במכרז להפעלתה.

תחנות רדיו באיזור המרכז: רדו רדיוס, רדיו 99.

קהל היעד

קהל המאזינים של תחנת רדיו ירושלים הינו מגוון, אך מקומי, וטווח הגילאים נע בין 18 – 60 +. קהל המאזינים גר ועובד באזור ירושלים וולכן עצם קיומה של התחנה מהווה כלי פילוח שיכול להקל על המפרסמים השונים. בנוסף, הקהל מורכז ממגזרים ומגדרים מגוונים ושונים ולכן ישנה האפשרות לפנות למספר רב של מאזינים עם דעות שונות והרגלי צרכנות שונים ובכך להגיע לתוצאות מקסימליות

תכניות ושדרנים מובילים

לוח השידורים של התחנה בימי החול מורכב מתוכניות אקטואליה של אבי רצון ושלום אורן, תוכניות מוזיקה ובידור של ירון אילן, מוטי פרנסיס ואלעד עמדי ותוכנית ספורט יומית בהגשת אסף אפל ומישל דיין. ביום שישי משודרת תכנית הספורט המרכזית בשידור משותף עם רדיו תל אביב ותחנות הרדיו האזורי, "בדרך למגרש", בהגשת מאיה חסון ובהשתתפות הפרשנים אלי אוחנה, מישל דיין ורמי מנדל. בכל בוקר שישי משודרת התוכנית הפופולרית "הפרלמנט הירושלמי" בהגשת העיתונאי ומספר הסיפורים שוקי בן עמי ובהשתתפות דודו, ראש העיר המיתולוגי ואורחים נוספים. התוכנית כוללת סיפורים ירושלמיים, נוסטלגיה, אקטואליה ועוד. תוכנית נוספת המוגשת בערבי שישי היא התוכנית "נוסטלגיה בשניים" בה מארח שוקי בן עמי את אנשי ירושלים ואורחים נוספים.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית