פרסום ברדיו חם אש 99.5FM

תחנת הרדיו הכי לוהטת בישראל! נתוני האזנה גבוהים, קהל מקומי צעיר, מחירי פרסום רותחים!

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו חיפה - חם אש 99.5

אם רציתם לפרסם לקהל צעיר וייחודי, במחירים טובים ובחשיפה רחבה רדיו חם-אש זה המקום הנכון. רדיו חם אש הוא תחנת בת של רדיו חיפה 107.5, ניתן להאזין לתחנה בתדר 99.5FM ובאתר האינטרנט. התחנה מתמקדת בקהל המקומי הצעיר ומשדרת מגוון תוכניות מוזיקה, בעיקר מוזיקה מזרחית, ים תיכונית, להיטים, תוכניות אירוח, רצועות לילה ו-DJ'S. רדיו חם אש זוכה לנתוני האזנה גבוהים במיוחד יחסית לרדיו אזורי, הקהל אוהב ומאזין לתחנה באופן קבוע, מה שהופך את התחנה למדיום מבוקש ולוהט!

אפשרויות הפרסום ברדיו חם אש

רדיו חם אש מציע אפשרויות הפרסום מגוונות במחירים מצוינים, חבילות פרסום בהתאמה אישית לתקציב, למטרה ולקהל היעד.

ברדיו חם אש אפשר לפרסם:

  • תשדירי פרסום במהלך הפסקת פרסומות, במהלך תוכניות ואחרי או לפני החדשות.
  • תשדירי חסות צמודים לתחילתה ולסופה של תוכנית ולפני התחזית.
  • תוכן שיווקי במהלך התוכנית – הקריין ממליץ ומדבר על העסק במהלך התוכנית.

כמובן שאפשר גם לשלב בין אפשרויות הפרסום השונות ולבנות חבילת פרסום משתלמת בהתאם לצרכים וליכולת.

לכל אחת מאפשרויות הפרסום ברדיו חם אש יתרון מוביל. בפרסום במהלך הפסקת פרסומות התשדירים ארוכים יותר – עד 30 שניות לתשדיר פרסום. כך אפשר ממש לתפוס את תשומת ליבו של המאזין ולהעביר מסר מלא, ברור ומניע לפעולה. בפרסום חסויות היתרון העיקרי הוא זה שהקהל בוודאות מקשיב לך, הרי בן אדם שרוצה לשמוע תחזית לא יעביר תחנה כדי לדלג על חסות קצרה. החסות משודרת בצמוד לתחילת ו/או לסוף התוכנית, גם אם חלק מקהל שמעביר תחנה במהלך הפסקת פרסומות – את החסות הוא ישמע. לבסוף, פרסום תוכן שיווקי זו אחת הדרכים הטובות ביותר לפרסום. הקריין משלב את התוכן השיווקי במהלך התוכנית, הקהל נמצא בקשב מלא, הוא כבר מאזין לתוכנית. בנוסף קהל המאזינים של כל תוכנית הוא קבוע, מי שמאזין לתוכנית היום – יאזין לה גם מחר, הוא מעריך ואוהב את הקריין, וכשהקריין ממליץ על משהו הוא יודע שהוא לא ימליץ סתם. פרסום תוכן שיווקי מייצר אמינות, רצינות וביטחון אצל הלקוח. שילוב של פרסום תוכן שיווקי יחד עם חסויות ותשדירים ארוכים במהלך הפסקת פרסומות הוא שילוב מנצח!

יתרונות הפרסום ברדיו חם אש

  • קהל המאזינים: קהל המאזינים של חם אש הוא קהל צעיר ותוסס מחיפה והסביבה. לרוב הקהל הוא מעדות המזרח בחתך סוציו אקונומי בינוני.
  • חשיפה: רדיו חם אש מגיעה לחשיפה מקומית רחבה ומואזן בעיקר בדרכים הזמן היחידי ביום בו אנשים פשוט מקשיבים ולא עסוקים במשהו אחר.
  • עלויות: עלויות הפקת תשדיר רדיו זולות בהרבה משאר אמצעי המדיה, בנוסף מחירי הפרסום ברדיו חם אש משתלמים מאוד.
  • חבילות פרסום: ניתן לבנות חבילות פרסום גמישות בהתאם לתקציב ולצורך.
  • תפוצה: אפשר להאזין לתחנה בתדר 99.5FM, באתר האינרנט ובערוץ היוטיוב. התכנים נשארים וזמינים גם לאחר שידור, כך שאם פרסתם תוכן שיווקי בתוכנית החשיפה לפרסום תמשיך גם לאחר השידור.

 

אודות רדיו חם אש 99.5

תחנת רדיו חם-אש נפתחה בשנת 2012 כתחנת בת של רדיו חיפה, מהר מאוד התחנה זכתה להצלחה רבה. התחנה מאופיינת באנרגיות גבוהות, מוזיקה מקפיצה, להיטים מכל הזמנים ובקיצור כל מה ש"הצפונים" אוהבים. התחנה משדרת רק 10 תוכניות קבועות ובסופש לוח השידורים קצת משתנה, כל השידורים באנרגיה חיובית ומדבקת. רדיו חם אש גם מתחזק נוכחות מרשימה מאוד ברשתות החברתיות עם עשרות אלפי עוקבים בפייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית