פרסום ברדיו חיפה

תחנת הרדיו האזורית של תושבי חיפה והסביבה, זוכה לאחוזי האזנה גבוהים ופונה לקהל יעד ממוקד.

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו חיפה

רדיו חיפה הינה התחנה האזורית המובילה ביותר באזור חיפה והסביבה, רדיו חיפה מציע מגוון של אפשרויות פרסום וזוכה לחשיפה רחבה מקהל מאזינים קבוע ונאמן. רדיו חיפה משדר מגוון רחב של תכנים ותוכניות שונות בשילוב של מוסיקה ישראלית ומזרחית. ברדיו חיפה ישנם שדרנים מובילים כגון סלוצקי ודומינגז, אופירה אסייג, ועוד אשר לכל אחד מהם ישנה תוכנית קבוע במשך השבוע.
התחנה ממוקמת בחיפה ומשדר במשך כל שעות היום לקהל המאזינים.
פרסום ברדיו חיפה נחשב לפרסום יעיל ואפקטיבי להשגת מטרות הפרסום ולפניה לקהל יעד הממוקד באזור חיפה. 

אפשרויות הפרסום ברדיו חיפה

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו חיפה הינן מגוונות, גמישות ומשתנות. מאחר ותחנת הרדיו משדרת בחיפה והסביבה, קהל מאזיניהם גר ועובד בסביבה ולכן קל למפרסמים למצוא את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלהם. ברדיו חיפה ניתן לפרסם תשדירים אשר מורכבים ומותאמים לפי צורכי הלקוח וארך התשדיר, התשדירים משודרים במהלך הפסקת הפרסומות בין התוכניות השונות  וכן  נוסף לכך ניתן לפרסם חסות באורך 6 שניות אשר צמודה לאחת מתוכניות רדיו חיפה ובכך ניתן להתאים באופן ממוקד יותר את הקהל היעד של החסות המפרסמת לתוכן והתכנית וקהל המאזינים העיקרי שלה.
האפשרות האחרונה היא תוכן שיווקי המשתלב יחד עם תכני התחנה כחלק אינטגרלי. בצורה כזו, בתוך תכנית מסוימת השדרן מעביר תכנים שיווקיים בצורה חביבה וידידותית, מה שמקרב את הצרכן למוצר ולהיפך.  

יתרונות הפרסום ברדיו חיפה

פרסום ברדיו חיפה נחשב לפרסום אפקטיבי ויעיל לפניה לקהל יעד ממוקד להעברת מסרים לתושבי חיפה והסביבה, נוסף לכך עצם היותה של תחנת הרדיו חיפה תחנה אזורית היא מציעה למפרסם עליות נמוכות בהרבה מהתחנות הארציות אשר רוב המאזינים אינם תושבי האזור ולכן הישרות המוצע אינו רלוונטי עבורם. בצורה כזו, פרסום ברדיו הפך לנגיש גם לבעלי עסקים בינוניים המעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיהם, במחיר הגיוני ומשתלם. דרך נוספת לפילוח קהל המאזינים וגמישות בעלויות, היא לבחור את שעות שידור הפרסום. יש שעות בהן המאזינים יותר צעירים, כלומר בני נוער ומעלה, ויש שעות שהמאזינים הם מבוגרים יותר. החכמה היא להתאים את הפרסום לקהל המאזינים. יתרון נוסף לפרסום ברדיו חיפה הינו קהל המאזינים המגוון של התחנה, רדיו חיפה זוכה לקהל מאזינים קבוע ונאמן מטווח גילאים רחב ובכך מזכה את המפרסם בפניה לקהל רחב ככול שניתן.

אודות התחנה

רדיו חיפה הינה תחנת רדיו אשר הפכה לחוקית בשנת 1995, אך הייתה קיימת עוד לפני זה כתחנה פיראטית בלתי חוקית. התחנה שמה לה למטרה לשרת את תושבי הצפון, אשר הם מאזיניה המרכזיים ובשבילם היא קיימת. התחנה משדרת מלב העיר חיפה ומאזיני התחנה הם תושבי חיפה והסביבה כאשר טווח הגילאים גמיש ורחב. רדיו חיפה משודר בתדר 107.5 בכל שעות היממה.
התחנה משדרת תוכן אשר פונה לתושבי חיפה והסביבה וכן כוללת תוכנים עם ראש העיר יונה יהב, חדשות אקטואליה ותרבות מקומית.
רדיו חיפה משדר לאזורים הבאים: חיפה,
קריות, עתלית, יוקנעם, טבעון , טירת הכרמל, וכו' 

רדיו חם אש

קהל היעד של רדיו חיפה

קהל המאזינים של תחנת חיפה הינו מגוון, אך מקומי, וטווח הגילאים נע בין 18 – 60 +. קהל המאזינים גר ועובד באזור חיפה והצפון ולכן עצם קיומה של התחנה מהווה כלי פילוח שיכול להקל על המפרסמים השונים. לרדיו חיפה יש תכניות שונות כאשר כל תכנית הצליחה ליצור לעצמה קהילת מאזינים נאמנה, בעלי מכנה משותף. באופן כללי, קהל המאזינים של תחנת רדיו חיפה מגיע ממעמד סוציו- אקונומי בינוני עד גבוה.  

תוכניות ושדרנים מובילים

ברדיו חיפה משלבים מגוון של תכנים עשירים עשר כוללים תוכניות אירוח שונות בשילוב של מוזיקה ישראלית ולועזית.  שני השדרנים המזוהים עם תחנת רדיו חיפה הם סלוצקי ודומינגז –שהופכים את הבוקר ליפה יותר כל בוקר החל מהשעה 7:00 ועד 9:30.נוסף לכך יש את התוכניות: ירוקנרול עם גיא בזק, לאב מי בלילה עם שמוליק טייאר, שער השבת עם משה פרימן ואיזיק זוהר, תוכנית בריאות בשם "המומחים", רצועה עם ראש עירית חיפה- יונה יהב ועוד. נוסף לכך במהלך השבוע, מראשון ועד חמישי ישנה תכנית ספורט של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'. לסיום בכל יום במהלך הלילה, החל מהשעה 20:00 מתחילה רצועת הלילה שמוקדשת למאזינים הצעירים. 

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית