פרסום ברדיו אמצע הדרך

רדיו אמצע הדרך, התחנה המשודרת מחיפה ועד תל אביב, פרסום ברדיו אמצע הדרך זוכה לחשיפה רחבה

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו אמצע הדרך

רדיו אמצע הדרך הינה תחנה אזורית ללא זהות לעיר כלשהי והיא משדרת בין חיפה לתל אביב ופונה בעיקר לקהל הנמצא בדרכים. התחנה משדרת בתדר 90 באזור המרכז ובתדר 94.7 fm באזור הצפון. אולפני התחנה ממוקמים באזור התעשייה פולג שבנתניה ומשם נעשים שידורי התחנה. תכני התחנה הם ככל תחנות הרדיו  האזוריות וכוללות בתוכן: מוזיקה, תכניות אירוח, אקטואליה, ספור, בידור ועוד. ייחודה של התחנה הוא ההזדמנות שהיא מעניקה ליוצרים וזמרים בתחילת הדרך.
פרסום ברדיו אמצע הדרך מגיע לקהל רחב של מאזינים וזוכה לתוצאות פרסום אפקטיביות. 

תחנת רדיו באיזור תל אביב: רדיו תל אביב

אפשרויות הפרסום ברדיו אמצע הדרך

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו אמצע הדרך הן מגוונות וכמו בכל תחנה ניתן לבנות חבילות המותאמות לצרכיו של כל לקוח עפ"י מה שיגדיר.

ניתן לפרסם תשדירי פרסומת בפריסה בשעות היום על פי רצועות או תכניות ספציפיות. אורך התשדיר משתנה על פי המסר הרצוי. בנוסף ניתן לפרסם חסויות ברצועות מסוימות, או על פינות ממוקדות בתוך תכניות כמו: מזג אוויר, מבזק ספורט וכו'. אפשרות נוספת היא לעלות בקמפיין תוכן שיווקי, בו השדרנים ברצועה מסוימת מדברים על המוצר המפורסם ומקדמים אותו בפעילות כלשהי עם המאזינים, מה שיוצר שייכות וזהות עם המוצר. באפשרות פרסום זו ברוב המקרים, המפרסם מקצה פרס קטן כלשהי לזוכה בפעילות.

היתרונות הפרסום ברדיו אמצע הדרך

פרסום ברדיו אמצע הדרך אפקטיבי במיוחד למאזינים הנמצאים בדרכים ופנויים לקבל מסרים פרסומיים שיכולים להניע אותם לרכישה מהירה בעקבות מיקום עסקים רבים הנמצאים באזורי השידור של התחנה. בנוסף, רדיו ההאזנה הרבה מעניק חשיפה גדולה במיוחד לקהל גדול מאוד ובעלויות יחסית נמוכות ושוות לכל כיס. כמובן שגם אפשרות הפילוח לפי רצועות ושעות שידור הוא יתרון משמעותי שקיים וכך המפרסמים יכולים לבחור לאיזה קהל לפנות ועפ"י בחירה זו לפרסם ברצועות המתאימות להם.

אודות התחנה

תחנת רדיו אמצע הדרך הוקמה בשנת 1996 לאחר שקיבלה זיכיון מהרשות השנייה ומשדרת מאז בצורה רציפה. התחנה משדרת מבזקי חדשות בכל שעה עגולה וחדשות אזוריות בכל חצי שעה, בנוסף ישנן מהדורות חדשות מרכזיות המשודרות בשעות 12:00 ו-16:00 אחר הצהריים.התחנה ממוקמת באזור התעשיה פולג לאחר שעברה ממשכנה הקודם בקניון לב חדרה.

קהל היעד

קהל המאזינים של תחנת רדיו אמצע הדרך הינו מגוון, וטווח הגילאים נע בין 18 – 60 +. קהל המאזינים עובדי באזורי חיפה, קיסריה, חדרה, נתניה, הרצליה, תל אביב וכמון יישובי הסביבה ולכן עצם קיומה של התחנה מהווה כלי פילוח שיכול להקל על המפרסמים השונים. עקב המגוון הרחב של המאזינים וקהלי היעד, ניתן לפרסם כל חברה, מוצר שהוא ולהגיע לתוצאות מקסימליות במינימום השקעה.

תכניות ושדרנים מובילים ברדיו אמצע הדרך

מנכ"ל התחנה הוא העיתונאי אהרון אורגד, לשעבר כתב גלי צה"ל והעיתון "חדשות". הוא מגיש מידי יום שישי את תכנית סיכום השבוע "דוח אזורי" בה בוחרים את אנשי השבוע. מנהל התוכניות והחדשות הוא העיתונאי בועז אורגד, לשעבר כתב גלי צה"ל וראש דסק החדשות בעיתון הכלכלי טלגרף. הוא מגיש מידי יום את יומן 90, יומן החדשות של הרדיו, המוביל מאבקים ציבוריים רבים באזור השידור. סלוגן התחנה הוא: "תדליק אותי 90FM" וגם "רדיו תשעים, מה נשמע בבית".

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית