פרסום ברדיו דרום

תחנת הרדיו של תושבי הדרום אשר פונה לקהל יעד רחב באזור הדרום וזוכה לקהל מאזינים קבוע ונאמן

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו דרום

תחנת הרדיו המשדרת באזור הדרום פונה בעיקר לקהל מקומי שברובו עובד באזורים אלו, לכן הפרסום בתחנת רדיו קול רגע היא אישית וממוקדת מאוד לאוכלוסייה. פרסום בתחנה זו מניע לפעולה מגוון רחב של קהלים המאזינים לסגנונות מוזיקה שונים ונחשבים לקהל קבוע. לכן הרפיטציה חשובה מאוד בפרסום בתחנת רדיו דרום. כחלק מקמפיין הפרסום ברדיו דרום, ניתן לשלב תוכן שיווקי, תשדירי פרסומת או חסויות במהלך תכניות האירוח, המוזיקה והבידור. בנוסף, רדיו דרום משדר מגוון תכניות כחלק מסינדיקציה כלל ארצית ותכניות מסוימות מובילות המשודרות בתחנות רדיו אזוריות אחרות, משודרות אף ברדיו דרום. כך ניתן לפרסם ברצועות השידור בעלות אחוזי ההשמעה הגבוהים בישראל.

אפשרויות הפרסום ברדיו דרום

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו דרום הינן מגוונות וכוללות מספר אופציות. אופציה ראשונה היא פרסום תשדיר פרסומת שישודר בהפסקות הפרסומות שמשודרות מפעם לפעם במהלך התכניות השונות. בצורה כזו, ישנה אפשרות להאריך במילים ולפרט אודות המוצר המפורסם וזאת מאחר ובפלטפורמה כמו רדיו, המאפשרת תקשורת רק באמצעות שמע, קשה להעביר את המסר כאשר אין הרבה זמן. בהפסקת פרסומות ניתן להאריך עד 30 שניות לתשדיר פרסומת ובכך להעביר את המסר בצורה מובנת יותר. אופציה שנייה היא שידור חסויות לפני ואחרי תכנית ולפני התחזית שמשודרת בכל מבזק חדשות, שמשודר בכל שעה עגולה. החסות היא אמנם קצרה יותר, אך מתוקף כך, מדויקת ומתומצתת יותר. בניגוד לתשדיר פרסומת שמאריכה בדיבור, תשדיר חסות הוא "קצר ולעניין". מעבר לכך, הוא צמוד לחדשות או לתחילת תכנית ולכן המאזין ממשיך להאזין לה, כי הוא רוצה להאזין לתוכן שאחריה ואין טעם להעביר תחנה או להנמיך בשביל תשדיר של כ6 שניות. תשדיר שמאזין נחשף אליו, נקלט אצלו אם באופן מודע ואם באופן לא מודע ולכן המשימה של החדרה לתודעה מתבצעת על ידי תשדיר חסות, בצורה כמעט מוחלטת לחלוטין. אופציה שלישית היא שילוב תוכן שיווקי לתכניות המשודרות. תוכן שיווקי הוא אופציה שהחלה לצבור תאוצה בשנים האחרונות כך ששדרנים משלבים תוך כדי דיבורים את התוכן שהמפרסם רוצה להעביר וכדי שזה יעשה בצורה הטובה ביותר יש צורך לבנות איזשהו מערך שיתאים את השידור לתוכן המוצר. לדוגמא: משחק רדיו או תחרות מסוימת ברוח המוצר בכדי להעביר את המסרים המבוקשים.

היתרונות בפרסום ברדיו דרום

יתרונות הפרסום בתחנת רדיו דרום הם רבים. היתרון הראשון הוא שקהל היעד הוא מפולח מבחינה גיאוגרפית. התחנה פועלת ומשדרת עבור תושבי הדרום – תושבי הנגב, השפלה ודרום מישור החוף, ועל כן עבור עסקים מסוימים ובייחוד עסקים קטנים ובינוניים, אפקטיבי יותר לפרסם בתחנת רדיו דרום ולא בתחנה אחרת, ובטח שלא ארצית מאחר והתשדירים עלולים ליפול על אוזניים ערלות. יתרון נוסף הוא העלויות הנמוכות של פרסום תשדירי הפרסומות והפקתם. אבי היתרונות הוא בעצם השילוב של היתרונות כולם. מצד אחד, המסרים מועברים לקהל מפולח גיאוגרפית ולכן גם רלוונטי, ובנוסף, פרסום המסרים האלה עולה עוד פחות ממה שהיה עולה אם היה מועבר בתחנת רדיו ארצית, שהייתה מושמעת באזורים אלו, אבל לא רק.

תחנות הרדיו באילת: רדיו קול הים האדום

אודות התחנה

תחנת רדיו דרום היא תחנה בבעלות חברה "גלי הדרום" המפעילה שתי תחנות דומות: תחנת רדיו דרום, המשדרת לאזור הנגב, השפלה ודרום מישור החוף, ותחנת רדיו דרום 101.5 המשדרת לאזור אשדוד אשקלון. בבעלותה של גלי דרום עוד תחנה, בשם גלי ישראל, המשדרת לאזור יהודה ושומרון. רדיו דרום משדרת כיום מכמה נקודות ובהתאם לכך, משתנים התדרים. מבאר שבע בתדר 97FM, מאשכולות, מצפה רמון ומכללת ספיר בתדר 95.8FM. תחנת רדיו דרום 101.5FM  משדרת מאשכולות באותו תדר של שם התחנה.

קהל היעד

קהל היעד של תחנת רדיו דרום הינו כמובן תושבי הדרום המאזינים לרדיו ורוצים לשמוע רדיו שקשור אליהם ומדבר אליהם ולא רדיו מרוחק מאזור המרכז שמדבר על עניינים שפחות נוגעים להם. מדובר בקהל מאזינים בגילאי ה18-65 ומעלה, מהמעמד הסוציו אקונומי הנמוך ומעלה.

תוכניות ושדרנים מובילים

תחנת רדיו דרום מקפידה לגוון ובעצם כך להגיע לכל מאזיני התחנה ולשדר גם תכניות מלל של ספורט ("שבת של כדורגל", "היום בספורט"), אקטואליה ("בינדר מארח"), בידור ("דידי לוקאלי", בחצי היורם"), תרבות ("הסצנה"), לייף סטייל ("אילון הגרפולוג") וכו' וגם תכניות של מוסיקה. תכניות המוסיקה מגוונות אף הן. ישנה תכנית המשדרת מוסיקה ים תיכונית ("בריזה")  וישנה תכנית המשדרת קלאסיקות ישנות וטובות ("להיטים לנצח"). ישנה תכנית המשדרת מוסיקת האוס ואלקטרוני (REVOLUTION) וישנה תכנית המגישה מוסיקה לועזית מכל הזמנים (המצעד הלועזי). כלומר, על פי המפורט לעיל ניתן להיווכח כי תושבי הדרום יכולים למצוא להם בתחנת רדיו דרום את מבוקשם מאחר והיא מכוונת לכל המאזינים ואיננה תחנת נישה, שמצמצמת את מספר קהל המאזינים.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית