פרסום ברדיוס 100 FM

תחנת הרדיו של הדור הצעיר, משדרת מוסיקה עדכנית ומגוון תוכניות עשיר, מחירי פרסום נוחים ומגוון חבילות!

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיוס 100

תחנת הרדיו המשדרת באזור המרכז הפונה לקהל צעיר ברובו לכן הפרסום בתחנת רדיוס הוא מאוד ממוקד. פרסום בתחנה זו מניע לפעולה מגוון רחב של קהלים המאזינים לסגנונות מוזיקה שונים ונחשבים לקהל קבוע. בקמפיין פרסום ברדיוס נוכל לפרסם תשדירי פרסומת, חסויות ואף תוכן שיווקי ולשלב בתוכו תחרויות נושאות פרסים לקהל המאזינים. היתרון המשמעותי בפרסום ברדיוס הוא הקהל הקבוע המאזין מדי יום ומכיר את רצועות השידור ואת השדרנים ומחובר אליהם מאוד.

אפשרויות הפרסום ברדיוס 100

האופציות בפרסום בתחנת רדיוס 100FM הן מגוונות כאשר האופציה הבולטת היא שידור פרסומת במהלך הפסקת הפרסומות. פרסומת הוא תשדיר באורך של כ30 שניות ומאפשר העברת מידע ומסרים, בזכות אורכו הגדול יחסית. מאחר והפלטפורמה היא כזו שמחייבת שימוש בשמע בלבד, ללא עזרים נוספים, 30 שניות הן אורך גדול מספיק כדי ליצור תשדיר מנצח. אופציה שנייה היא לשדר חסויות לפני שידור החדשות ולפני היציאה לפרסומות במהלך התכנית המשודרת. היתרון של האופציה הזו היא שגם מאזין שלא מעוניין לשמוע פרסומות, לא יכול לבצע הפרדה בין התוכן המשודר לבין החסות מאחר והיא משודרת בצמידות לתכנים האחרים. מעבר לכך, החסות היא באורך של כ6 שניות ולכן ממוקדת יותר. כשתשדיר ארוך יותר, הוא עלול להיות פחות תמציתי והמאזין עלול להעביר תחנה עוד לפני שהחלק החשוב בפרסומת מגיע. בחסות, שהיא קצרה בהרבה, מה שמשודר, הוא התמצית בלבד. האופציה השלישית היא שילוב תוכן שיווקי במהלך התכניות המשודרות. ניתן לשלב את התוכן השיווקי בתכניות המלל אך לא רק. גם בתכניות שעיקרן מוסיקה, ניתן לשלב תוכן שיווקי, ואם הוא מתקשר בצורה כזו או אחרת לאופי התכנית – זה יכול להוות יתרון גדול וליצור אפקטיביות בפרסום!

יתרונות בפרסום ברדיוס 100

היתרונות ברדיוס 100FM הם רבים. הראשון הוא עלות הפרסום. מצד אחד, מדובר בתחנה אזורית שמקבצת אליה קהל מאזינים רחב מאוד, אך מצד שני, עלות הפרסום בתחנה אינו גבוה יותר בהשוואה לתחנות אזוריות אחרות ואף נמוך בהשוואה לתחנות ארציות. מעבר לכך, עלות הפקת התשדיר זול יותר, מה שבצורה כוללת עוזר לעלות הנמוכה יחסית. היתרון השני, הוא קהל רחב ומגוון, אך בעלי מכנה משותף מבחינה גיאוגרפית – המאזינים ברובם הגדול תושבי המרכז והסביבה. ברובו, מדובר בקהל צעיר וייחודי. יתרון נוסף הוא חלוקת התכנים במהלך השבוע. באמצע השבוע, התכנים הם בעיקר מוסיקליים. בסופי השבוע ישנן תכניות תוכן בנושאים שונים. החלוקה הזו יכולה לעזור למפרסם לדעת מתי כדאי לפרסם בכדי שיגיע אל קהל היעד שלו.

אודות התחנה

תחנת רדיוס משודרת בתדר 100FM והיא תחנה אזורית הממוקמת בראש העין, עבור גוש דן והסביבה. התחנה מצליחה לצבור קהל מאזינים רחב ונאמן. שידורי התחנה הם בעיקרם מוסיקליים אך יש גם תכניות מלל, והן משודרות בדרך כלל בסופי שבוע. רוב מאזיני התחנה הם צעירים ובהתאם לכך, המוסיקה המשודרת היא מוסיקת להיטים, מהשנים האחרונות. 

תחנות הרדיו באיזור המרכז: רדיו תל אביב, רדיו 90.

קהל היעד

קהל היעד של תחנת רדיוס 100FM מורכב מקהל צעיר בעיקרו בטווח הגילאים 18-45 ומעלה, תושבי המרכז והסביבה, ממעמד סוציו אקונומי בינוני ומעלה, כאשר עקב חלוקת השידורים והחלוקה של השבוע לתכנים מוסיקליים באמצע השבוע ולתכנים מילוליים בסוף השבוע, ניתן לפלח את קהל היעד ולפי זה לפרסם ביתר יעילות ואפקטיביות.

תכניות ושדרנים מובילים

בשנים האחרונות הלכו והתחזק הצורך בתכניות בוקר ולכן כל תחנה רוצה לפצח את הסוד לתכנית בוקר שתצליח לגרוף אחוז גבוה של מאזינים. גם בתחנת רדיוס 100FM עושים זאת בהצלחה, עם תכנית הבוקר של שירה זהבי. התכנית זוכה לפופולריות רבה, והיא משלבת בתוכה אקטואליה, מוסיקה, שיחות עם מאזינים, דיווחי תנועה ועוד. תכנית נוספת, מפורסמת ביותר, היא תכניתו של ירון אשבל – מנהרת הזמן המשדרת מוסיקה מהעשורים הקודמים.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית