פרסום באקו 99FM

תחנת הרדיו האזורי השניה בגודלה בישראל, קהל מאזינים קבוע ומגוון, פרסום מנצח!

קבל הצעת מחיר לפרסום

פרסום ברדיו - אקו 99

אקו 99 היא תחנת הרדיו הירוקה הראשונה בישראל, מעבר למוזיקה ועדכונים אקו 99 שמה דגש על העלאת המודעות לאיכות הסביבה. תחנת הרדיו המשדרת באזור השרון, גוש דן והשפלה ופונה בעיקר לקהל צעיר בגילאי 18+. פרסום באקו 99 יכול להגיע למגוון רחב של קהלים המאזינים לסגנונות מוזיקה שונים ומאזינים לתחנה באופן קבוע. לכן כשמפרסמים באקו 99 חשוב לשמור על רפיטציה כדי שהקהל יחשף לפרסום בצורה עקבית מדי ים כמה פעמים ביום. כחלק מקמפיין הפרסום ברדיו 99FM, ניתן לשלב תוכן שיווקי, תשדירי פרסומת או חסויות במהלך תכניות האירוח, המוזיקה והבידור ולמקד את הפרסום לקהל יעד מפולח לפי תחומי עניין.

אפשרויות הפרסום באקו 99

אפשרויות הפרסום בתחנת רדיו 99FM הן מגוונות וכוללות כמה אפשרויות. האפשרות הראשונה היא פרסום בהפסקת הפרסומות שמשודרת במהלך שעת שידור, ולפני החדשות בכל שעה עגולה. אפשרות נוספת לפרסום היא חסויות המשודרות לפני היציאה למבזק החדשות ולפני היציאה להפסקות הפרסומות, שמשודרות במהלך התכנית. חסות היא תשדיר של עד 10 שניות ובניגוד להפסקת הפרסומות, היא תשדיר בודד שצמוד לתכנית בה הוא משודר, בדרך כלל בסוף התכנית, אך לאו דווקא. אפשרות שלישית היא לשלב תוכן שיווקי בתכניות השונות, עם או בלי קשר לתחרויות, פרסים וכו'.

יתרונות הפרסום באקו 99

תחנת הרדיו 99FM היא תחנה אזורית, המשדרת לאזורים רחבים ונשמעת בכל אזור המרכז והשרון, אזורים שבאופן כללי, מצבם הסוציו אקונומי הוא בינוני ומעלה. מכיוון תחנת הרדיו 99FM היא תחנה אזורית, המשדרת לאזורים רחבים ונשמעת בכל אזור המרכז והשרון, אזורים שבאופן כללי, מצבם הסוציו אקונומי הוא בינוני ומעלה. מכיוון שכך, הפוטנציאל הטמון בה הוא ענק מאחר וישנם הרבה מאוד מאזינים פוטנציאליים בטווח קליטתה. בנוסף לכך, התחנה מכוונת את שידוריה לכלל האוכלוסייה ומציעה מוסיקה מגוונת של ישן עם חדש, תכנית בוקר מפורסמת ועוד מגוון תכנים שמתאימים למגוון רחב של קהל מאזינים. מכיוון שכך, ובזכות כל זה, קהל המאזינים הוא גדול ונאמן. מאחר והתחנה משדרת 24 שעות, והמאזינים נוכחים בכל שעות היום, ניתן לבחור את זמן הפרסום בהתאם לצורך ולתקציב ובכך להתאים בדיוק את הדבר הנכון למפרסם הנכון.

בנוסף לכל זה, ניתן לרכוש חבילת פרסום שבתוכה כמה מן האופציות שהוזכרו לעיל, והכל בהתאם לצורכי המפרסם, לתקציבו, לקהל היעד המבוקש כמובן, לשעות השידור, אורך הקמפיין ועוד.

בנוסף לכל זה, ניתן לרכוש חבילת פרסום שבתוכה כמה מן האופציות שהוזכרו לעיל, והכל בהתאם לצורכי המפרסם, לתקציבו, לקהל היעד המבוקש כמובן, לשעות השידור, אורך הקמפיין ועוד. 

אודות התחנה

תחנת הרדיו 99FM הינה תחנה אזורית המשדרת בתל אביב, הרצליה, רמת השרון, רעננה, פתח תקווה ובאופן כללי, בכל אזור השרון והמרכז. התחנה דוגלת בשמירה על איכות הסביבה ומשלבת תכנים ירוקים במהלך בתכניות השונות. התחנה קיימת כבר מסוף שנות התשעים ועברה גלגולים רבים, אך במתכונתה הנוכחית, התחנה עלתה לאוויר בשנת 2009 ומאז המצליחה להכפיל את מאזיניה והפכה לתחנת הרדיו השלישית בגודלה מבין התחנות האזוריות ולפי סקר TGI שנערך בתחילת שנת 2013 זכתה התחנה בתואר התחנה המואזנת ביותר בקרב מאזינים בני 18-49.

רדיו איזורי: רדיו רדיוס, רדיו אמצע הדרך.

קהל היעד

קהל היעד של התחנה מורכב מאוכלוסייה צעירה בגילאי ה20+ אחר לא רק. התחנה מספקת תכנים במשך כל שעות היממה, ומשלבת מסרים במטרה להעביר אג'נדה "ירוקה", אך בד בבד לא חורגת מהמינון הנכון של כמות המסרים. כלומר, התחנה מזמינה את כולם, שוחרי איכות הסביבה וכאלה שלא, להאזין ללוח שידוריה, כאשר היא מקפידה על התאמה לכל שכבות הגיל.

תוכניות ושדרנים מובילים

את יום השידורים פותחת תכנית הבוקר המצליחה של טל ברמן ואביעד קיסוס – "הבוקר טוב". התכנית זוכה לאחוזי האזנה גבוהים ועומדת על 200,000 מאזינים מידי יום. התכנית מתחילה בשעה 7:00 ונמשכת עד השעה 9:30. במהלך התכנית דנים השניים על ענייני סדר היום, ומשלבים הומור, פוליטיקה, אקטואליה, דיווחי תנועה, תחרויות נושאות פרסים, מוסיקה ועוד. לאחר תכנית הבוקר נמשכים השידורים המשלבים מוסיקה ומסרים הקשורים לאיכות הסביבה, כאשר בשעה 12:00 משודרת תכניתה של מיכל כספי שזכתה לשבחים מטעם אגודת העיתונאים.

בימי שישי משדרת שרה ב"ק את תכניתה "עונג שבת". מדובר בתכנית מפתיעה על דת ומסורת המוגשת בצורה נעימה ונינוחה, המארחת בכל שבוע אורח אחר ויחד הם מדברים על השבוע שהיה, על פרשת השבוע בפרשנות אישית וכמובן משלבים מוסיקה טובה.

לאחר תכניתה של שרה ב"ק, משדרת מיטל בן יהודה תכנית המסכמת את השבוע החולף, על שלל מאורעותיו, וכוללת גם המלצות לטיולי סוף השבוע, טיפים בענייני איכות הסביבה, פינת אימוץ וכו'.

לאחר מכן, ממשיכה התחנה לשדר מוסיקה טובה ומשלבת טיפים "ירוקים" וידיעות לגבי איכות הסביבה ומדד זיהום האוויר.

בשבת בבוקר, בשעה 7:00 משודר מגזין הסביבה לילדים "סבבה" בהגשת בת שבע לפר. בתכנית, מעבר למוסיקה טובה, משובצות גם פינות מיוחדות עבור המאזינים-ילדים. התכנית זכתה בפרס על שם רחל פרימור מטעם הרשות השנייה.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית